Podstawowa Opieka Zdrowotna

 

box1Centrum Medyczne KA-MED zapewnia zarówno chorym pacjentom jak i osobom zdrowym, ciągły dostęp do świadczeń zdrowotnych.

Kilkudziesięciu lekarzy rodzinnych, internistów i pediatrów przyjmuje pacjentów codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-18.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Porady udzielane są w ambulatorium (w poradni) ale również w przypadkach uzasadnionych medycznie, w domu pacjenta lub miejscu jego przebywania.

Pacjent może rejestrować się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem osób trzecich.

 

Czytaj więcej: Podstawowa Opieka Zdrowotna

Poradnie Specjalistyczne

box2W naszych poradniach świadczymy kompleksową opiekę specjalistyczną, zapewniając Pacjentom z miast: Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Rabień oraz wszystkich okolicznych miejscowości, dostęp do lekarzy wielu specjalności medycznych.

Centrum Medyczne KA-MED świadczy usługi medyczne komercyjne, jak i bezpłatne w ramach umowy z NFZ.

Konsultacji udzielają lekarze specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym i naukowym, m.in.:

Czytaj więcej: Poradnie Specjalistyczne

Medycyna pracy

medycyna pracyCentrum Medyczne KA-MED w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Skłodowskiej 3 zapewnia kompleksową opiekę z zakresu medycyny pracy, realizację przedmiotowych przepisów prawa oraz sprawne wykonywanie wszystkich niezbędnych badań.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i kadry medycznej oferujemy atrakcyjne formy umów dla zakładów pracy. Do tej pory zaufało nam blisko 100 firm z Aleksandrowa Łódzkiego i okolic.

 

Czytaj więcej: Medycyna pracy

WSPÓŁPRACUJEMY Z: luxmedalianzmedicover logomedica polska logoenel-med logointer partner logocompensa logonfz l

© 2024 KA-MED Sp. z o.o., 95-070 Aleksandrów Łódzki, Wojska Polskiego 69

NIP: 9471043522, REGON: 470001320, KRS: 0000541190
Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście, XX Wydział KRS,
Kapitał zakładowy 360 000,00 PLN

fb-ico